Formacionet zyrtare: Granada-Real Madrid, Los Blancos synojnë kreun (FOTO LAJM)

Real Madridi kërkon fitoren e tretë radhazi në kampionat teksa në 16:15 do të luajë në transfertë ndaj Granadës.

Me katër mungesa të rëndësishme si Bale, Ceballos, Hazard dhe Valverde, trajneri Carlo Ancelotti do ta ketë jo të lehtë.

Formacionet zyrtare i gjeni në fotot më poshtë. /albeu.com/

 


Shtuar 21.11.2021 15:10