Formacionet zyrtare, Cagliari-Juventus

Juventus luan në transfertë ndaj Cagliarit në orën 18:00, shkruan Albeu.com.

Bardhezinjtë vijnë të tronditur në këtë përballje pas eliminimit dramatik në mesjavë nga Champions.

Megjithatë për skuadrën e Pirlos ky trishtim tashmë ka ikur dhe për sa e mban në lojë matematika për titull bvardhezinjtë do fokusohen në Serie A. /albeu.com/

Formacionet zyrtare:

Cagliari (3-5-2): Cragno; Ceppitelli, Godin, Rugani; Zappa, Nainggolan, Marin, Duncan, Nandez; Joao Pedro, Simeone. All. Semplici.

Juventus (4-4-2): Szczesny; Cuadrado, de Ligt, Chiellini, Alex Sandro; Chiesa, Danilo, Rabiot, Kulusevski; Morata, Cristiano Ronaldo. All. Pirlo.

 

Shtuar 14.03.2021 05:03