Formacionet zyrtare Barcelona-Levante

Pas 2 barazimeve në  La Liga, Barcelona do të presë në Camp Nou më 16:15  Levanten.

Katalanasit duan fitoren duke parë edhe barazimin e Realit dhe humbjen e Atl Madrid.

Formacionet zyrtare:

Barcelona: Ter Stegen; Mingueza, Eric Garcia, Pique, Dest; Gavi, Busquets, Nico; Depay, Luuk De Jong, Coutinho.

Levante: Aitor Fernandez; Miramon, Postigo, Mustafi, Clerc; De Frutos, Pepelu, Radoja, Melero; Roger, Dani Gomez. /albeu.com/


Shtuar 26.09.2021 15:08