Formacionet e munshme, Hungari-Portugali (FOTO LAJM)

Sot në 18:00 në Puskas Arena të Budapestit luhet sfida e Grupit F mes Hungarisë dhe Portugalisë.

Të dyja ekipet synojnë ta nisin me fitore Euro 2020.

Portugali pritet të startojë me skemën 4-3-3 ku Ronaldo në qëndër të sulmit do të mbështet nga Bernardo Silva dhe Jota. /albeu.com/

Më poshtë gjeni formacionet e mundshme:


Shtuar 15.06.2021 08:48