Formacionet e mundshme të supersfidës Inter-Napoli (FOTO LAJM)

Në orën 18:00 në San Siro do të luhet supersfida e Serie A mes Interit dhe Napolit.

Të dyja ekipet do të kërkojnë fitoren pas barazimeve që morën në ndeshjet e kaluara respektivisht ndaj Milanit dhe Veronës.

Një fiote e Interit do ta afronte me kreun, ndërsa Napoli për të marrë i vetëm kryesimin.

Formacionet e mundshme i gjeni në foton më poshtë:

 


Shtuar 21.11.2021 08:53