Formacionet e mundshme të finales së Ligës së Kombeve Spanjë-Francë

Sot në 20:45 luhet finalja e Ligës së Kombeve mes Spanjës dhe Francës.

Iberikët vijnë në këtë përballjes pasi mundën 2-1 Italinë, ndërsa Franca mposhti 3-2 Belgjikën.

Kjo përballje pritet të dhurojë spektakël, ndërsa formacionet e mundshme të supersfidës i gjeni më poshtë. /albeu.com

 


Shtuar 10.10.2021 09:15