Formacionet e mundshme: Si pritet të rreshtohen Milani dhe Lazio (FOTO LAJM)

Sot në 18:00 do të luhet supersfida mes Milanit dhe Lazios.

Të dyja ekipet kanë nga 6 pikë duke i fituar 2 ndeshjet e para.

Formacionet e mundshme:

Milan: Maignan; Calabria, Kjaer, Tomori, Hernandez; Tonali, Kessie; Saelemaekers, Diaz, Leoa; Ibrahimovic.

Lazio: Reina; Marusic, Felipe, Acerbi, Hysaj; Milinkovic-Savic, Leiva, Alberto; Pedro, Immobile, Anderson.

 


Shtuar 12.09.2021 13:29