Formacionet e mundshme Plzen-Inter, Inzaghi dëshiron të luftojë për kalimin e grupeve

Sot pasdite do të luhet Plzen-Inter dhe Inzaghi ka një ide paraprake se cili do të jetë formacioni startues.

Lautaro nuk diskutohet, gjithmonë titullar. Correa favorit ndaj Dzekos për t’u bashkuar me argjentinasin tjetër.

Inzaghi me shumë mundësi do të hedhë nga minuta e parë Onana, i cili debutoi në Champions ndaj Bayernit dhe bëri një performancë të shkëlqyer. Bastoni nga minuta e parë dhe Barella rikthehet në mesfushë./ h.ll/albeu.com

Formacionet e mundshme:

Shtuar 13.09.2022 10:46