Formacionet e mundshme: Fundjava rezervon supersfidën Milan-Lazio (FOTO LAJM)

Fundjava e Serie A rezervon supersfidën Milan-Lazio.

Të dyja ekipet kryesojnë Serie A me 6 pikë të plota dhe do të masin forcat të dilën në orën 18:00.

SportMediaset ka publikuar formacionet e mundshme të cilat i gjeni më poshtë. /albeu.com/


Shtuar 10.09.2021 12:47

Tags: , ,