Fjalët e para të Camavingas si lojtar i Real Madridit (FOTO LAJM)

Eduardo Camavinga u prezantua sot te Real Madridit duke u shprehuri  lumtur përa aventurën e re.

“Unë jam shumë i lumtur dhe krenar që jam këtu”, ka thënë fillimisht Camavinga gjatë prezantimit të tij.

“Dua të falënderoj presidentin e Real Madridit [Florentino Perez] dhe familjen time, sepse ata e kanë bërë të mundur që unë të jem këtu”.

“Ata disa vjet më parë më thoshin se do të isha këtu… Hala Madrid!”, përfundoi mesfushori francez. /albeu.com/


Shtuar 8.09.2021 15:04