Fitorja ndaj Fiorentinës, De Laurentis: Fitore e madhe, por ende nuk ka përfunduar asgjë

Presidenti i Napolit, Aurelio De Laurentiis ka përgëzuar skuadrën për fitoren ndaj Fiorentinas në “Artemio Franchi”.

Napoli ka triumfuar ndaj Fiorentinas në kuadër të xhiros së 37-të të Serie A dhe tani Skuadrës së Gattusos tani i duhet vetëm edhe tre pikë për të siguruar një vend në Ligën e Kampionëve dhe këtë pritet ta bëjnë në duelin e fundit kundër Veronas.

Me të përfunduar ndeshja, presidenti i Napolit, Aurelio De Laurentiis zgjodhi rrjetin e tij social, Twitter, për të përgëzuar skuadrën dhe për të përçuar një mesazh.

“Fitore e madhe! Por koncentrim maksimal sepse asgjë nuk ka përfunduar ende”, tha ai.

“Forca Napoli gjithonë” përfundoi De Larentiis.


Shtuar 16.05.2021 15:12