Dalin pamjet: Momenti i ekzekutimit të bosierit në Greqi (VIDEO)

Ky është momenti i ekzekutimit të ish-boksierit 58-vjeçar grek jashtë mensës në Metamorfosi në Greqi.

Në pamje, shfaqet momenti kur boksieri bie i vdekur nga zjarri i plumbave të ekzekutorëve të tij përpara mensës në Metamorfosi.

Vrasja ndodhi menjëherë pas 22:30, kur 58-vjeçari mbërriti atje dhe u ndal me motoçikletën e tij. Pastaj, nga drejtim të kundërt, mbërriti një motor me dy persona në bord. Pasagjeri nxori armën dhe e qëlloi të paktën tre herë, një herë në gjoks dhe dy herë në kokë. Autorët më pas u larguan nga vendi i ngjarjes.

Departamentit i Vrasjeve, i cili po heton çështjen, mendon se ekzekutimi i 58 vjeçarit është bërë për larje hesapesh të krimit të nëndheshëm.

Shtuar 16.05.2021 15:08