Fitore historike ndaj Argjentinës, tifozët e Arabisë Saudite “çmenden” nëpër rrugë (VIDEO)

Ditën e djeshme, Arabia Saudite fitoi me përmbysje ndaj Argjentinës së Messit me rezultatin 1-2.

Kjo ishte një ndeshje e jashtëzakonshme me emocione dhe raste të shumta. Pamjet e mëposhtme tregojnë një kolazh videosh nga tifozët të cilët nga kjo fitore, kanë festuar si të çmendur./ h.ll/albeu.com

Shtuar 23.11.2022 11:09