Fiorentina sfidon klubet e milanos, kërkon shërbimet e sulmuesit italian

Inter dhe Milan janë të interesuar për sulmuesin e Torinos, Andrea Belotti, madje e dëshirojnë italianin që në janar.

Por mesa duket në garë për shërbimet e “gjelit” është futur edhe klubi violë i Fiorentinës.

“La Viola” tashmë është e bindur se nuk do u rezistojë ofertave tonduese që do i vijnë për serbin Vlahovvic dhe ka dalë për “gjueti” të një sulmuesi./albeu.com


Shtuar 14.10.2021 12:06