Fiorentina merr një bomber për sulmin (VIDEO)

Krzysztof Piatek ka mbërritur në Firence ku do t’i nënshtrohet testeve mjekësore dhe do t’i bashkohet Fiorentinës në formë huazimi nga Hertha Berlin.

26-vjeçari është pritur në aeroport nga media dhe tifozë të klubit.

Ai kishte qenë afër një rikthimi në klubin e tij të vjetër Genoa, por Viola siguroi Piatek në huazim me opsion për ta blerë për rreth 15 deri në 16 milionë euro. /albeu.com/


Shtuar 6.01.2022 19:36