Fansja i “vuri flakën” internetit: U tregoi të gjithëve gjoksin

Një pamje e pazakontë është parë të shtunën në San Mames gjatë ndeshjes së javës së 35-të të La Ligës mes Athletico Bilbao dhe Valencia.

Një tifoze e skuadrës vendase ka shfaqur gjoksin e saj të zhveshur në tribunë, e më pas ka pozuar për një tjetër tifoze me fanellën e Aritz Aduriz. Fotoja u përhap shumë shpejt në rrjetet sociale dhe u bë një hit viral.

Meqë ra fjala, ndeshja përfundoi në barazim pa gola. /albeu.com/

Shtuar 8.05.2022 19:02