Fabrizio Romano: Man United ka emëruar Valverden deri në fund të sezonit

Lajmet e fundit raportojnë se ish-trajneri i Olympiacos dhe Barcelonës, Ernesto Valverde do të ulet në stolin e  Manchester United, raporton albeu.com.

Pas deklaratave të Mauricio Pochettino se është i lumtur në Paris Saint-Germain me të cilin ka një kontratë të cilën dëshiron ta nderojë, Ernesto Valverde konsiderohet sipas shtypit ndërkombëtar si më dominuesi për të zëvendësuar Ole Gunnar Solskier.

Gazetari me burime forta, Fabrizio Romano, pretendon se Man United dhe Valverde po diskutojnë mundësinë e bashkëpunimit të tyre deri në fund të vitit. sezoni aktual. /albeu.com/


Shtuar 24.11.2021 16:42