Evertoni kontaktoi Mourinhon direkt pas shkarkimit të Benitez, përgjigja e portugezit ishte e prerë

Evertoni nuk humbi kohë pasi shkarkoi Rafa Benitez . Siç ka mësuar AS, ata tashmë kanë kontaktuar me Nunon , të cilin u përpoqën ta bindin verën e kaluar, por që zgjodhi Tottenhamin.

Megjithatë, nuk është emri i vetëm që ata po mendojnë. Roberto Martínez, Rooney, Frank Lampard dhe José Mourinho janë po ashtu në listë.

“Telegrafi” bën të ditur se trajneri i Romës është marrë në pyetje për disponueshmërinë e tij, në të njëjtën mënyrë që shtojnë se përgjigja e tij ka qenë e qartë: “Jo”. Opsione janë edhe Paulo Fonseca, Marco Silva apo Duncan Ferguson. r.t/albeu.com

Shtuar 17.01.2022 11:18