EUROPA LEAGUE/ Këto janë të gjitha ndeshjet e ditës së sotme, shqiptarët në fushë

Pas Champions League është momenti për kompeticionin e dytë më të rëndësishëm  për klube në Evropë, Europa League.

Sot luhen ndeshjet e 4 në kuadër të fazës së grupeve dhe padyshim që disa prej tyre janë mjaft interesante si, Marseille – Lazio apo Monaco- PSV.

Gjithashtu në fushë sot pritet të zbresin disa lojtarë shqiptarë si, Ernest Muci me Leagia, Myrto Uzuni me Frencvaros apo edhe Strakosha e Hysaj me Lazion./albeu.com

Të gjitha ndeshjet:


Shtuar 4.11.2021 08:43