EUROPA LEAGUE/ Këto janë 16 ndeshjet e fundit të fazës së grupeve

Sonte  do të zhvillohen 16 ndeshje interesante në kuadër të Ligës së Evropës dhe janë ndeshjet e gjashta dhe të fundit të fazës së grupeve.

Shumë skuadra ende nuk e kanë të siguruar kualifikimin, ndaj sonte do jetë ndeshja ‘jetike’ për shumë prej tyre.

Ndeshja më interesante është mes Napolit dhe Leicester Cityt që nis në ora 18:45.

Ndërsa, tjetër ndeshje që ia vlen të shikohet është mes Lazios dhe Galatasarayit, i cila fillon në ora 21:00.

Të gjitha ndeshjet që zhvillohen sonte:


Shtuar 9.12.2021 09:36