Shkelma, grushte e kapje për flokësh, sherr mes disa vajzave në Fushë Kosovë (VIDEO)

Disa vajza janë përfshirë në një sherr fizik mbrëmjen e djeshme në Fushë Kosovë.

Indeksonline ka publikua videon ku shihen disa vajza duke u me grushte e shkelma dhe kapje për flokësh.

Nuk dihet se cili ka qenë shkak i nisjes së sherrit mes vajzave, ndërsa një djalë i gjendur aty pranë i ka ndarë duke neutralizuar situatën./albeu.com

 


Shtuar 9.12.2021 09:31