EURO 2020/ Zhbllokohet ndeshja mes Danimarkës dhe Finlandës (VIDEO)

 

Pas ngjarjes sw rwndw me Eriksen, Danimarka dhe  Finlanda vendoswn tw rinisin ndeshjne aty ku e lanw.

Finlandezwt kanw arritur tw zhvllokojnw rezultatin nw minutwn e 59’ tw takimit me  Pohjanpalo. /albeu.com/


Shtuar 12.06.2021 20:59