EURO 2020/ Ndiqeni këtu LIVE ndeshjen mes Belgjikës dhe Rusisë

Ka nisur super ndeshje mes Belgjikës dhe Rusisë e vlefshme për fazën e grupeve të Euro 2020.

Belgjika cilësohet si nga skuadrat më favorite përe të fituar këtë kompeticion, ndërsa Rusia në krahun tjetër është skuadër që mund t’i hapë probleme kujtdo skuadre. /albeu.com/

Ndiqeni LIVE ndeshjen  KËTU.


Shtuar 12.06.2021 21:11

Tags: ,