EURO 2020/ Hungari – Portugali, ndiqeni këtu ndeshjen LIVE

Pas pak fillon ndeshja interesante mes Hungarisë dhe Portugalisë.

Portugezët vijnë si kampionët në fuqi në këtij dhe komnpeticioni dhe favorit absolut në këtë ndeshje.

Përtej skuadrava në fushë, një spektakël që kemi kohë pa e parë do të jetë edhe në shkallët e “Puskas Arena” i cili do të jetë i mbushur me kapacitet të plotë.

As më pak e as me shumë se 61 mijë tifozë do të shoqërojnë  këtë ndeshje.

Klikoni KËTU për të parë ndeshjen LIVE. /albeu.com/

Shtuar 15.06.2021 17:52