EURO 2020/ Holandë – Austri, formacionet zyrtare (FOTO LAJM)

Holanda dhe Austria do zhvillojnë ndeshjen për ndeshjen e dytë në “Euro 2020”.

Dy skuadrat kanë shënuar fitore në ndeshjen e parë, derisa tani duan pikët e plota për t’u kualifikuar.

Ndeshja nis në 21:00.

Formacionet zyrtare:

 

Shtuar 17.06.2021 19:50