EURO 2020/ Çekia e mbyll në avantazh minimal pjesën e pare ndaj Skocisë (VIDEO)

 

Janë mbyllur 45 minutat e para mes Skocisë dhe Çekisë në ndeshjen e vlefshme për grupin D.

Çekët kanë arritur të zhbllokojnë rezultatin në fundin e pjesës së parë me sulmuesin kryesor Schick.

Shtuar 14.06.2021 15:53