Erling Haaland zgjedh markën dhe ekipin? (FOTO LAJM)

Jo vetëm skuadrat po luftojnë për të marrë shërbimet e Erling Haaland. Që kur norvegjezi i dha fund lidhjes me Nike në fillim të vitit, shumë marka kanë aplikuar për të veshur sulmuesin e Borussia Dortmund.

Me që ra fjala, mund të jenë një tregues i qartë i merkatos së verës.

Haaland zgjedh Adidas, sponsor i Real Madridit. A do të ketë peshë ky vendim në zgjedhjen e ekipit të ardhshëm?. /albeu.com/


Shtuar 31.03.2022 20:38