Endri Çekiçi apo Luis Suarez? Mesfushori i kombëtares shënon super gol në kampionatin turk (VIDEO)

Endri Çekiçi vazhdon të shkëlqejë me ekipin e Konyaspor në Superligën e Turqisë.

Mesfushori i Kombëtares tonë ka shënuar golin e tij të dytë këtë sezon në ndeshjen kundër Trabzonsporit.

Një harkimi Gurler nga e djathta u kthye në gol spektakolar me stil gërshërë nga Çekiçi për të barazuar rezultatin në 1-1.

Tek vendasit janë në lojë nga minuta e parë edhe sulmuesi Sokol Cikalleshi dhe Bytyqi. /albeu.com/


Shtuar 23.09.2021 17:04