Empoli, Zanetti: Shpresojmë që Bajrami të qëndrojë

Paolo Zanetti, trajneri i Empolit, i bën një kërkesë klubit në lidhje me lojtarët dhe trasnferimet.

“Nuk kam kërkuar ndonjë lojtar, por jemi të numëruar në mbrojtje. Dikush duhet të vijë në mesfushë. Shpresojmë që të mbajmë Bajramin, por niveli duhet të ngrihet pasi ne nuk kemi një bazë të mirë”.

Për Bajrmain është e interesuar shumë klubi i Fiorentinës, për të cilin është e gatshmë të ofrojë dhe një lojtar në shkëmbim./ h.ll/albeu.com


Shtuar 15.08.2022 09:16