Elif Elmas gëzon me fanellë tifozin nga Kumanova (VIDEO)

Ylli i përfaqësueses së Maqedonisë së Veriut dhe Napolit italian, Elif Elmas ka gëzuar më një dedikim tifozin kumanovarë, Leart Rrustemi.

Fantazisti i ka dërguar Leartit një fanellë të tij të Napolit, ndërsa nuk ka nguruar edhe ta përshëndesë përmes një video mesazhi.

Klas edhe në sjellje nga Elmas, që në terren shkëlqen dhe ishte edhe protagonist me gol në barazimin 1:1 të Maqedonisë së Veriut në miqësoren me Slloveninë.


Shtuar 3.06.2021 12:45