EL CLASICO/ Real Madrid- Barcelona, formacionet zyrtare

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Real Madrid – Barcelona e vlefshme për javen e 30-të në La Liga.

Trajneri Zinedine Zidane dhe Koeman kanë publikuar 11-shën startuese për takimin që nis nga ora 21:00.

Nuk kemi shumë befasi në dy formacionet e trajnerëve.

Real Madrid: Courtois Vazquez-Nacho-Militao-Mendy Kroos-Casemiro-Modric-Valverde Benzema-Vinicius Jr

Barcelona: Ter Stegen, Dest, Araujo, Sergio, Messi, Dembele, Lenglet, Pedri, Jordi Alba, De Jong, Minguez.

Shtuar 10.04.2021 19:50