El CLASICO/ Mbyllen 45 minutat e para, Real Madridi në avantazh minimal (VIDEO)

 

Janë mbyllur 45 minutat e para mes Barcelonës dhe Real Madridit në “El Clasicon” e para të këtij sezoni e cila po luhet në “Camp Nou”.

“Galaktikët” janë në avantazh minimal falë një goli të mbrojtësit, David Alaba në minutën e 32.

Kujtojmë që edhe Barcelona ka pasur një shans të artë me Dest, por anësori e dërgoi topin mbi kuadratin e portës.

Shikoni KËTU golin e vetëm të pjesës së parë/albeu.com


Shtuar 24.10.2021 17:05