EL CLASICO/ 45 minutat e para mbyllen me avantazhin e dyfishtë të Real Madridit (VIDEO)

Janë mbyllur 45 minutat e para mes Real Madridit dhe Barcelonës në “Alfredo di Stefano”.

Vendasit kanë arritur epërsinë e dy golave. Ndeshja u zhbllokua me një super gol të Benzema në minutën e 13′ dhe më pas fal edhe një devijimit të murit, Kroos dërgon topin në rrjetë në minutën e 28′.

Barcelona ka tentuar, por deri me tani nuk ia ka dalë me fatin që nuk ishte me të në minutat e fundit të kwsaj pjese kur topi preku traversën. /albeu.com/

Shtuar 10.04.2021 21:49