Ekuadori nuk heq dorë, barazohet sfida nga një kundërsulm

Ekuadori ka mundur të barazojë rezultatin ndaj Holandës.

Në minutën e 49-të, Valencia ka shënuar një gol të lindur nga presioni dhe kundërsulmi i Ekuadorit./h.ll/albeu.com

Shikoni golin

 

Shtuar 25.11.2022 18:12