E pabesueshme: Cristiano Ronaldo publikoi një foto që la fansat pa fjalë

Kur sheh Cristiano Ronaldon, vështirë se mund të mendosh se ky futbollist fantastik është 37 vjeç.

Portugezi është sinonim i punës së palodhur dhe sakrificës. Ai është një njeri që çdo gjë ia ka nënshtruar sportit dhe nga viti në vit befason publikun me aftësinë e tij fizike.

Ronaldo ka postuar sot një foto të pabesueshme të trupit të tij në rrjetet sociale, e cila duket brutale.

Për të mos u zgjatur, hidhini një sy se si duket lojtar i Manchester United. /albeu.com/

Shtuar 19.06.2022 16:17