Aksident në Sarandë, makina del nga rruga dhe përfundon në oborrin e një shtëpie (VIDEO)

Një aksident ka ndodhur sot në Sarandë. Një makinë ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në oborrin e një shtëpie.

Si pasojë e aksidentit ka patur vetëm dëme materiale, nuk ka patur të lënduar.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Albeu.com (@albeucom)

Shtuar 19.06.2022 16:24