E mori topin me shpinë, goli i Benzema është kryevepër (VIDEO)

Karim Benzemaka shënuar një gol të rrallë në fitoren 6-1 të Real Madridit ndaj Mallorcas.

Megjithatë, goli i dytë personal i Benzemës ishte kryevepër.

Francezi mori një asistim nga David Alaba dhe pranimi me shpinë po cilësohet si diçka magjike. /albeu.com/


Shtuar 23.09.2021 14:15