Shaqiri fenomenal, befason Spanjën dhe rihap takimin (VIDEO)

68′ GOOOOOL ZVICRA 1-1/ Xherdan Shaqiri vendos baraspeshën. Në festë zviceranët.

Shtuar 2.07.2021 19:25