Nuk ka fitues, Zvicra dhe Spanja e çojnë ndeshjen në shtesa (VIDEO)

Spanja dhe Zvicra nuk kanë shkuar më shumë se barazimi 1-1 duke e dërguar ndeshje në shtesa.

Iberikët kaluan të parët në avantazh falë një autogoli në Zireberg në minutën e 8′.

Por në pjesën e dytë Zvicra nuk u dorëzua dhe barazoi me Shaqirin në minutën e 68′.

10 minuta më vonë Zvicra ngeli me një lojtar me pak pas dalje me të karton të kuq të Freuler. /albeu.com/


Shtuar 2.07.2021 19:50