Veshjet më të bukura të javës nga zonjat mbretërore (FOTO LAJM)

Ka qenë një javë e ngarkuar për zonjat mbretërore! Dukesha e Kembrixhit ka ndjekur me mikeshat e saj një ndeshje tenisi në Ëimbledon, ndërkohë, Konteshja e Wessex u paraqit me një fustan me lule në një nga angazhimet e saj të fundit.

Duke shijuar vizitën e tyre në Skoci, Mbretëresha dhe vajza e saj Princesha Anne gjithashtu janë fotografuar me veshje shumë elegante.

Më poshtë albeu.com ju ka sjellë veshjet më të bukura të javës, të zonjave mbretërore./albeu.com


Shtuar 2.07.2021 19:55