FORMACIONET ZYRTARE: Ukrainë-Maqedoni

Në orën 15:00 luhet sfida mes Ukrainës dhe Maqedonisë.

Maqedonia vjen pas humbjes 3-1 ndaj Austrisë në ndeshjen e parë.

Me humbje vjen edhe Ukraina e cila u mposht 3-2 nga Hollanda në një ndeshje dramatike.

Formacionet zyrtare:

Ukraina: Bushchan; Karavayev, Zabarnyi, Matviyenko, Mykolenko; Malinovskyi, Stepanenko, Zinchenko; Yarmolenko, Yaremchuk, Shaparenko.

Maqedonia e Veriut: Dimitrievski; S.Ristovski, Velkovski, Musliu; Nikolov, Bardhi, Ademi, Elmas, Alioski; Pandev, Spirovski.

Shtuar 17.06.2021 14:16