E bukur dhe simpatike, njihuni me gazetaren seksi që magjepsi “Olimpico-n” dhe po sfidon Diletta Leotta-n (FOTO LAJM)

Prania e Olga Kalenchuk, prezantuesja seksi nga Ukraina në ndeshjen e Europa League Roma-Shakhtar e cila përfundoi 3-0 nuk kaloi pa u vënë re nga fansat e futbollit. shkruan Albeu.com.

Olga po sfidon, modelen e famshme, Diletta Leotta. Me flokë të gjatë dhe bjonde ajo numurin gati 40,000 ndjekës në Instagram, duke qënë një kandidate për të qenë një nga prezantueset më të dashur të sportit nga tifozët në të gjithë botën, të cilët menjëherë reaguan në mediat sociale për të vlerësuar profesionalizmin dhe falënderimet e vajzës së re, motrës së mesfushorit të Vicebsk, Maksim Kalenchuk. /albeu.com/

Shtuar 12.03.2021 17:40