E BUJSHME/ Wanda Nara takohet me Agnellin, Icardi pranë Juves

Mauro Icardi mund të vendoset t’i bashkohet Juventusit në një marrëveshje huazimi në janar, pasi gruaja dhe agjentja e tij Wanda Nara u takua me presidentin e Bianconerëve, Andrea Agnelli.

Ardhja e Lionel Messit ka kufizuar kohën e tij të lojës dhe ai është penguar më tej pas një skandali jashtë fushës që përfshiu atë dhe gruan e tij Wanda Nara.

Kjo ka bërë që sulmuesi argjentinas të lidhet me një largim nga PSG dhe rikthimi në Serie A duket shumë i mundshëm.

Sipas FootMercato, agjentja dhe gruaja e Icardit, Wanda Nara, është takuar me zyrtarë të Juventusit. /albeu.com/


Shtuar 12.12.2021 12:43