E bujshme nga Spanja, Atletico Madrid ofron Moratën për Cristiano Ronaldo

Juventus është gjithnjë e më larg nënshkrimit me Alvaro Morata.

Sipas “ESPN”, Atletico Madrid është i gatshëm ta ofrojë spanjollin te Manchester United dhe nga ana tjetër, ata do të negocionin për kalimin e Cristiano Ronaldo te “Colchoneros”.

Koha po kalon dhe ende nuk dihet se si do të jetë e ardhmja e sulmuesit portugez te Manchester United./ h.ll/albeu.com