Shkon të hajë krudo në Gjirin e Lalëzit, fatura e bën “të flasë me vete” (FOTO LAJM)

Një pushuese e cila kishte vendosur për të konsumuar drekë në një prej restoranteve të Gjirit të Lalëzit është skandalizuar nga pjatat që i kanë ardhur.

Ajo ka dërguar foto të pjatës së miksit të krudove prej 2500 Lekësh, ku duken disa karkaleca, pak açuge dhe një gjysmë limoni.

E reja është ankuar duke thënë se s’bëhet turizëm në këtë vend teksa fatura në total i ka shkuar rreth 10.000 Lekë të reja.

Ajo shkruan:

”Miremengjes JOQ. Urdhro fatura ke gjiri I lalzit, krudo 25 mije leke ju duken keto?!”/JOQ/