Dy vite jasht, rikthehet dyshja në kombëtaren e Gjermanisë

Te Kombëtarja e Gjermanisë pritet kthimi i dy lojtarëve pas 2 vjetëve. Sipas gazetës gjermane “Kicker” dyshja që do të kthehet te ekipi i Joachim Lowit, do të jetë Thomas Mulleri dhe Mats Hummelsi. Këtë e konfirmoi edhe trajneri, Low gjatë konferecës lamtumirëse që e pati sot në zyrat e Federataës së Futbollit të Gjermanisë. “Gjithmonë kam thënë që ndryshimet në skuadër duhet të ndodhin.

 

Pandemia ka rezultuar negativisht, por ne shpresojmë që të arrijm suskese”, ka thënë Lowi.


Shtuar 11.03.2021 15:11