Dortmund e mbyll me avantazhin e dyfishtë pjesën e parë ndaj Besiktas (VIDEO)

Dortmund e ka mbyllur me avantazhin e dyfishitë pjesën e parë ndaj Besiktas.

Gjermanët realizuan me Bellingham në minutën e 20′ dhe Haaland në 45”. /albeu.com/

Shtuar 15.09.2021 19:36