Dibala drejt altarit, çfarë paralajmëroi partnerja e argjentinasit

Partnerja e Paulo Dibalës, Oriana Sabatini ka marrë pjesë në ceremoninë e martesës së një mikeshe.

Teksa nusja hodhi buqetën e luleve, ato përfunduan në duart e Sabatinit, e cila më pas u përqafua nga të pranishmit, ku nuk munguan të qeshurat.

Ky veprim sipas traditës, paralajmëron se tashmë e ka ajo radhën për tu martuar.

Nuk dihet nëse Dibala do të marr hapin e madh për ti propozuar në të ardhmen edhe pse ata janë në një lidhje që nga viti 2018 dhe tashmë jetojnë në Romë.


Shtuar 20.02.2023 18:45