Dejan Stankovic shumë pranë stolit të ekipit italian

Dejan Stankovic është gjithnjë e më afër pankinës së Sampdorias.

Sipas “Sky”, takimi po zhvillohet në Milano për të përcaktuar detajet e marrëveshjes mes trajnerit serb dhe klubit të Sampdorias që pas humbjes në shtëpi ndaj Monzas vendosi t’i japë fund aventurës në krye me trajnerin aktual./h.ll/albeu.com

Shtuar 4.10.2022 19:32