De Ketelaere mbërrin në “Madonnina”, belgu gati për vizitat mjekësore (VIDEO)

Transferimi më i ri i Milanit, Charles De Ketelaere, ka mbërritur në Madonnina, vendi i zakonshëm për testet mjekësore të lojtarëve të Milanit.

Ai do të realizojë ekzaminimet mjekësore sot dhe do të zhvendoset pasdite për të firmosur kontratën e tij për të filluar një aventurë të re në Itali.

De Keteleare mbërriti në Milano në orët e para të mëngjesit./ h.ll/albeu.com

Shtuar 2.08.2022 09:55